Ana Sayfa - Cilt Bakımı - Yaşlanma Karşıtı Egzersizler Genç Kalmanın En İyi Yolu

Yaşlanma Karşıtı Egzersizler Genç Kalmanın En İyi Yolu

Yüz tonlama egzersizleri gibi yaşlanma karşıtı egzersizler, yüzünüzü sağlıklı ve yaşlanmadan korumak için iyi bir fikirdir. Doğa çözümlere hakim olduğu için tüm yaş belirtilerini ortadan kaldırmaktan asla kurtulamayız. Yaşlandıkça kırışıklıklar, ayak parmakları, sarkmalar, ince çizgiler ve diğer yaşlanma semptomları yaşarız.

Çoğu zaman göz çevresi, boyun, alın ve göğüs bölgesi ve hatta bazen ellerde çizgiler yaşarız. Her yer, Kremler, Makineler, Tonerler, Gece kremleri, Jeller, Losyonlar, Köpükler, Pedler ve daha fazlasını içeren çeşitli yaşlanma karşıtı ürünlerle doludur. Çok az yaşlanma karşıtı ürün, yüz çevresindeki yağ dokularını azaltırken kırışıklıkları ve astarı önlediğini iddia eden doğal bileşenler sunar; bu, yüz çevresinde aşırı yağ varsa bir fikirdir.

Yaşlanma Karşıtı Kremler

Cildi koruyan yaşlanma karşıtı kremler, cildin görünüşte sağlığına kavuşmasına yardımcı olurken, yüzün tonlanmasına ve kırışıklıkların en aza indirilmesine yardımcı olurken, aynı zamanda cilde gerginlik katarak kolajeni geri kazandırmaya yardımcı olur.

Ürünlerin çok azı yaşlanma belirtilerini azaltmak için devam eden çözümler sunduğunu iddia ediyor, ancak çoğu yaşlanma önleyici ürünlerin bazılarının on dakika kadar kısa bir sürede çalıştığını itiraf ediyor, ancak bu konuda şüpheli bir mesele var.

Maskeler

Maskeler, mevcut yaşlanma karşıtı çözümlerden biridir. Madde yüze sürülür ve sertleşene kadar yüzde kalır. Maskelerle ilgili tek sorun, cildi tahriş etme eğiliminde olmasıdır. Çözüm yüz bölgesini sıkılaştıracaktır.

Jeller ve Köpükler

Jeller ve köpükler, yüzü daha parlak hale getirme yolunda daha fazlasını sunar. Böylece, jeller ve köpükler yüze daha sağlıklı bir ışıltı ve genç bir görünüm kazandırdı. Yine de jeller ve köpükler farklıdır, bu nedenle doğru yaşlanma karşıtı çözüme karar verirken cilt tipinizi göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca, satın aldığınız her şey gibi, malzemelerin de zararlı olmadığından emin olmak önemlidir.

Yüzünüzü şımartmak ve egzersiz yapmak, kırışıklıkları en aza indirmek için en iyi çözümlerden biridir. Ağzı dairesel hareketlerle hareket ettirmek, yemek yemenin yanı sıra bir egzersiz şeklidir.

Yaşlanma Karşıtı Makineler

Flex yüz sistemleri farklıdır, ancak bazılarının cildi sağlıklı hissettirirken, yüze ışıltılı bir görünüm verirken ve ilerlerken kırışıklıkları azaltmak için çareleri vardır. Makineler maliyetlidir ve çoğu kırışıklıkları azalttığını, cildi iyileştirdiğini, kırışıklıkları önleyip ortadan kaldırdığını ve cildin gençliğini onardığını iddia ediyor.

Bu yaşlanma önleyici makineler kremler, eldivenler ve yüzü rahatlatmak için kullanılan bir masaj aleti içerebilir. İşlemler, cilt tonunu güçlendirirken kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur. Yine yaşlanma karşıtı egzersizler, cildi uzatan ve yukarı çeken, böylece cildi sıkılaştıran yüz tonu egzersizleri de dahil olmak üzere daha iyi bir çözümdür.

İşlem biraz ıslandığı için mekanik eldivenler kullanılır, ancak yaşlanma ve hava koşullarından kaynaklanan kırışıklıkları azaltan makinenin döndürdüğü yaşlanma önleyici kremler, losyonlar veya jeller pedlere uygulanır.

Yine de, kulakları geriye doğru sabitleyeceğiniz, ağzı ve çeneyi dairesel hareketlerle hareket ettireceğiniz anlamına gelen doğal yaşlanma karşıtı egzersizler kırışıklıkları en aza indirmeye yardımcı olabilir.

Egzersizler

Bebek yağı genellikle aşırı kilolu problemlerden veya kalıtsaldır. Yaşlanma karşıtı egzersiz, aşırı kiloluysanız yaşlanmayı, kiloyu ve daha fazlasını azaltmanıza yardımcı olabilir. Aslında, yaşlanma karşıtı egzersizlerin vücudu ve yüzü genç görünmesini sağlarken, onu hastalıklardan ve hastalıklardan koruduğu kanıtlanmıştır.

Bu nedenle, yüz bölgesinde yağ varsa doğru yaşlanma karşıtı egzersizler bazı yağ dokularını gidermeye yardımcı olabilir. Kalıtsal bir sorununuz varsa, endişelenmemeye çalışın, çünkü bebek yüzlü insanlar, yüzleri dar olan bazı insanlardan daha iyi görünme eğilimindedir, yine de yaşlanma karşıtı egzersizler yapmak istersiniz.

Göz Kırışıklıkları

Kadınların ve erkeklerin karşılaştığı en büyük sorunlardan biri kalabalığıdır. Göz kırışıklıkları, göz çevresinde çizgiler geliştirerek gelişir. Yaşlandıkça bunlar artar.

Güneşe aşırı maruz kalma, göz çevresi ve yüz bölgesinde artan çizgilerin ana sorunlarından biridir. Bu nedenle, şezlonglardan, güneşten, lambalardan, dumandan ve Kanserojen ve Paraben veya Propyl içeren kozmetikler dahil olmak üzere diğer zararlı kimyasallardan kaçınarak kırışıklıkları azaltmaya çalışabilirsiniz.

 

Photo of author

Sağlıklı Bireyler

Sağlıklı Bireyler Sitemiz yayına Ocak 2019 tarihinde başlamıştır. Kurucumuz Çocuk Gelişimi Uzmanı'dır. Sitemizin amacı sağlık kategorilerinde tüm detaylı bilgilere en doğru şekilde ulaşmanızı sağlamaktır.
Yorum yapın