Ana Sayfa - Kullananlar - Gyno Lomexin Fitil Kullananlar – Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Gyno Lomexin Fitil Kullananlar – Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Gyno Lomexin fitil kullananlar, genel olarak vajinal mantar rahatsızlığı çekiyordur. Bu mantara bağlı olarak vulva dokusunda tahrişin yanı sıra akıntı ve koku da ortaya çıkacaktır. Ayrıca bu rahatsızlık için Gyno Lomexin kullanımı farklı farklı nedenlerden dolayı da gelişecektir. Bunun yanında diğer ilaçları kullananlar tarafından yapılan yorumları merak ediyorsanız, bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Gyno Lomexin Fitil Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Gyno Lomexin Fitil Ne Zaman Etkisini Gösterir?
Gyno Lomexin Fitil Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Bu ilaç kullanılmaya başlandıktan hemen sonra erimeye başlar ve etkisini göstermeye başlamaktadır. Bu yüzden çok kısa sürede etki eder ve kullanıcı memnun etmektedir. Bu rahatsızlık şu nedenlerden dolayı da ortaya çıkabilir.

 • Uzun süreli antibiyotik kullanımı
 • Diyabet
 • Hamilelik
 • Düzenli doğum kontrol hapı kullanma
 • Aşırı kiloluluk
 • Naylon ya da sentetik iç çamaşırı kullanımı
 • Bağışıklık sisteminin bozulması

Gyno Lomexin 600 mg Ovül Kaç Gün Arayla Kullanılır?

Gyno Lomexin fitil, vajinal mantara bağlı olarak gündeme gelecektir. Ayrıca çoğu kadın hayatı boyunca bu rahatsızlığı en az bir kez yaşayacaktır. Ancak Gyno Lomexin fitil ile birlikte bu rahatsızlığı kolay yoldan çözüme kavuşturacaktır. İlacı günde 1 kez gece yatmadan önce kullanın ve 3 gün sonra yine kullanabilirsiniz. Böylece Gyno Lomexin 600 mg Ovül Kaç Gün Arayla Kullanılır? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Vajina bölgesinde oluşmuş olan mantarlar farklı belirtiler dahilinde gelişecektir.

 • Vajinanın iç ve dış bölgelerinde şişkinlik
 • Vajinal bölgede kaşıntı durumu
 • Kızarıklık
 • İdrar yaşarken acı hissi

Gyno Lomexin Fitil Kullananlar

Gyno Lomexin Fitil Kullananlar hakkında yapılan yorumları incelemek istiyorsanız çok doğru yerdesiniz. Sizin için hazırladığımız yorumları inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte o yorumlar şu şekildedir:

 • 3 gün arayla kullanırsanız etkisini çok kısa sürede görebilirsiniz.
 • Ben bu ilacı kullandıktan sonra geçti. Fakat bir süre sonra tekrar başladı ve yine kullandım yine geçti. Sanırım bazen tekrarlanabiliyormuş.
 • Arkadaşlar ben iki formunu da kullandım. Fitil formu kremden daha etkili.

Gyno Lomexin Fitil Yanma Yapar mı?

Son zamanlarda Gyno Lomexin Fitil Yanma Yapar mı? Sorusu oldukça merak edilmektedir. Evet ilk başlarda kullanmaya başladıktan sonra hafif ve geçici kızarıklık ya da yanma hissi görülebilir. Fakat endişelenmenize gerek yoktur. Bunlar gayet normaldir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Vega 100 Mg Kullanıcı Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Gyno Lomexin Fitil Nedir?

Vajina bölgesinde oluşan mantarlar için Gyno Lomexin fitil kullanılmaktadır. Ayrıca Gyno Lomexin fitil içerisinde antifugal olarak öne çıkan fentikonazol nitrat yer almaktadır. Bununla beraber sıvı parafin, beyaz vazelin ve jelatin de yer almaktadır.

Gyno Lomexin fitil, 600 mg dozunda 2 ovul halindedir. Ayrıca sadece vajina bölgesine uygulanması söz konusudur.

 • Gyno Lomexin fitil uygulanmadan önce mutlaka prospektüsü okunmalıdır. İçerisinde yer alan etken maddelerin herhangi birine alerjisi olan kişiler kullanmamalıdır.
 • Gyno Lomexin fitil kullanımı esnasında temizliğe ekstradan dikkat etmek gerekecektir.
 • Fitil kullanımı esnasında iç çamaşırını düzenli olarak değiştirmekte fayda vardır. Ayrıca pamuklu iç çamaşırları tercih edilmelidir.
 • Gyno Lomexin fitil kullanımı regl döneminde gerçekleştirilmemelidir.
 • Gyno Lomexin fitil içeriği prezervatifle temas etmesi halinde kondomun zarar görmesine neden olacaktır.

Gyno Lomexin fitil, vajina içerisine yerleştirildikten sonra vücut ısısına bağlı olarak hızlı bir biçimde eriyecektir. Bununla beraber etken maddeleri kana çabuk karışacağından dolayı daha çabuk bir etki yaratması söz konusu olacaktır.

Gyno Lomexin Fitil Ne İçin Kullanılır?

Gyno Lomexin fitil, vajina içerisinde mantarların çoğalmasına mani olacaktır. Ayrıca vajinal pamukçuk rahatsızlığına karşı olarak da çözüm üretmektedir. Vajina üzerinde olan tüm mantarların tedavi edilmesi adına uygun olacaktır. Gyno Lomexin fitil ne için kullanılır mantar tedavisinin bitmesiyle birlikte mantara bağlı olarak gelişen kaşıntı, döküntü ve kızarık halleri son bulacaktır.

Gyno Lomexin 600 mg Ovül Fiyat

Eczanelerde reçeteli olarak satılan Gyno Lomexin 600 mg Ovül Fiyat 83.50 TL‘dir. İlacı satın alırken açılmamış ve kullanılmamış olduğundan emin olunuz. Eğer kutu açıksa eczacınıza söyleyin ve ilacı değiştiriniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Hippurin Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Gyno Lomexin Fitil Ne İşe Yarar?

Gyno Lomexin fitil, vajinal mantar halinde kullanılmaması durumunda daha da kötü belirtiler ortaya çıkacaktır. Vajinal akıntının artması ve normalden daha da kötü kokması gibi bir durum açığa çıkacaktır. Ayrıca idrarın renk ve kokusunda da değişiklikler gözlemlenecektir. Vajina bölgesinde normalden daha fazla kaşıntı durumu ortaya çıkacaktır. Bununla beraber zaman kaybetmeden doktorlara yönelmek ve Gyno Lomexin fitil kullanmaya başlamak da son derecede önemli bir husus olacaktır.

Gyno Lomexin Fitil Nasıl Kullanılır?

İlaçların ne şekilde kullanılacağını bilmek tedavide kesin sonuç alma konusunda önemlidir. Ayrıca Gyno Lomexin fitil nasıl kullanılır noktasında da bilinçli olmakta fayda vardır. Öncelikle bu fitilin gece yatmadan alınması gerektiği genel olarak vurgulanan bir konudur.

Gyno Lomexin fitil kullanımında vajina içerisine yerleştirilmesi ve 3 gün boyunca aynı kullanımı gerçekleştirmek gerekecektir. 3 gün sonucunda şikayetlerin ciddi manada azalmaya başladığı da ortaya çıkmaktadır.

Mantar enfeksiyonlarını önlemek için Gyno Lomexin fitil kullanımı esnasında unutulduğunda fazladan doz almamakta fayda vardır. Ayrıca her gün Gyno Lomexin fitil kullanımını aynı saat aralığında gerçekleştirmek önemlidir. Tedaviyi daha kısa sürede tamamlamak adına fazladan doz almak da olumsuz etkileri beraberinde getirecektir. Bununla beraber Gyno Lomexin fitil kullanımında tamamen doktorların dediği biçimde kullanmak da önemli bir yapıdadır.

Bunun yanında ana sayfamızdaki diğer yazılar için sagliklibireyler.com adresine tıklayabilirsiniz.

Diğer kullananlar yorumları ile alakalı içeriklerimize alt kısımdan erişebilirsiniz. Sağlıklı bireyler olarak kalın.

Son olarak Gyno Lomexin Fitil Kullananlar yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Dr. Kumru Demir

Dr. Kumru Demir

Çeşitli ilaçlar ve tedavi yöntemlerini kullananlar ve yorumları konusunda oldukça başarılı analizler yapan hocamız Kumru Demir, GATA Tıp mezunudur. 3.8 ortalama ile mezun olmuş çok başarılı bir doktordur. Sektörde uzun yıllar boyunca çalışmış, hemen hemen her ilacı bilen ve kullanan yorumlarını önemseyen biridir.
Yorum yapın