Ana Sayfa - Genel Sağlık - Dapoksetin Reçetesiz Satılır Mı? – İşe Yarar Mı?

Dapoksetin Reçetesiz Satılır Mı? – İşe Yarar Mı?

Dapoksetin Reçetesiz Satılır Mı? konusu ile birlikteyiz. Bu içeriğimizde sizlere Dapoksetin Nasıl Kullanılır? Dapoksetin Yan Etkileri gibi konularda bilgiler sunuyor olacağız. Bu tarz etkili ve ilgi çekici yazılarımız genel sağlık kategorisi altında değerlendirilmektedir. Bağlantıya tıklayıp devamına erişebilirsiniz.

Dapoksetin Nedir?

Dapoksetin, erkeklerin cinsel sorunlarına karşı çözüm üreten ilaçlar arasında yer almaktadır. Bununla beraber direkt ilaç olarak bu unsuru kullanmak mümkün olmayacaktır. Dapoksetin nedir dahilinde her erkek meraklı bir anlayışa sahip olacaktır. Özellikle erkeklerin var olan erken boşalma ve iktidarsızlık gibi sorunlarına bağlı olarak çözüm üretecektir. Piyasa genelinde en işlevsel ilaç olması da ne kadar fazla kullanımda olduğunu tetikleyecek düzeydeki konular arasında olmasını sağlayacaktır.

Dapoksetin Reçetesiz Satılır Mı?

Dapoksetin ilacının mutlaka doktor onayıyla kullanıma başlanması önemlidir. Bununla beraber Dapoksetin reçetesiz satılır mı sorusunun yanıtı olumsuz olacaktır. Doktorların detaylı incelemeler sonrasında hastaların gerçekten neyinin olduğunu tespit etmeleriyle beraber reçete ettiği ilaçlar arasında yer almaktadır. Bununla beraber Dapoksetin ilacının kesinlikle rastgele olacak şekilde kullanılmaması da gerekecektir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlara neden olacağından dolayı bu hususta dikkatli olmak son derecede gerekli olacaktır.

Özellikle bu ilacın ne işe yaradığı ve ne şekilde kullanılacağı gibi konular da bu noktada devreye girecektir. Bununla beraber erkekler tarafından kullanılan bir ilaç olarak varlık gösterecektir. Genel itibarıyla cinsel sorunları olan erkekler için kullanıma uygun olan bir ilaçtır. Bu evrede de Dapoksetin ilacı son derecede etkili bir halde kalacaktır.

 • Erken boşalma
 • Cinsel isteksizlik
 • Erektil disfonksiyon

Ayrıca, Dapoksetin ilacı bu tip sorunlara karşı olarak %95 oranında fayda sağlayacaktır.

Dapoksetin Yorumlar

Dapoksetin Yorumlar
Dapoksetin Yorumlar

Genellikle insanlar herhangi bir ilaç fark etmeksizin daha önceden kullanan kişilerin yorumlarını merak etmektedirler. Çünkü ilaç hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Biz de Dapoksetin Yorumlar hakkında insanlar ne demiş sizlere aktaralım.

 • Eğer kullanacaksanız iki üç saat önceden almanızı tavsiye ederim. Eğer yeterli değilse 60 mg olanları kullanmalısınız.
 • Ben pek işe yaradığını düşünmüyorum. Ama 60 mg olanını tekrar deneyeceğim.
 • Süreyi çok az daha uzatmaya yarayan bir ilaç.

Dapoksetin Nasıl Kullanılır?

Dapoksetin ilacının ne şekilde kullanılacağı da son derecede önemlidir. Özellikle erken boşalma ve iktidarsızlık gibi sorunlar yaşayan kişilerin doktorlara muayene olmaları gerekecektir. Bununla beraber reçete edilecek olan ilaçlar arasında Dapoksetin yer alacaktır. Ayrıca Dapoksetin ilacının aç karna alınması gerektiği de her zaman belirtilmektedir.

Dapoksetin ilacının cinsel ilişki öncesinden 45 dakika kadar erken alınması gerekmektedir. Oral yolla bol suyla alınması da önemli olan bir ilaç olmaktadır. Ayrıca ilacın kana karışması için bu hususa dikkat etmek son derecede gerekli olacak olan bir konudur.

Önerilen İçerik: Furacin Merhem Yüze Sürülür Mü?

Dapoksetin Yan Etkileri

İlaçların genelinde olduğu gibi Dapoksetin için de yan etkilerin varlığı son derecede önemlidir. Dapoksetin yan etkileri gibi bir soru da genel itibarıyla açığa çıkan konular arasında yer almaktadır. Etkili bir ilaç olmasından dolayı doğru kullanılmaması halinde yan etkileri beraberinde getirecektir. Cinsel sorunları giderme konusunda da yan etkiler yetersiz kalacak halde olacaktır.

 • Halsizlik
 • Sertleşme problemleri
 • Burun tıkanıklığı
 • Baş ağrısı
 • Cinsel isteklerde azalma
 • Ağızda kuruma
 • Ani tansiyon yükselmesi
 • Terleme
 • Mide ağrısı
 • Dikkat toplamada güçlük
 • Kulak çınlaması
 • Gerginlik
 • Sinirlilik
 • İshal

Dapoksetin kaynaklı bu yan etkilerin görülmesi sağlığı ciddi manada etkileyecektir. Bununla beraber anlık olarak doktorlara danışmakta da fayda vardır.

Dikkatinizi Çekebilir: Eczanelerde Satılan Bitkisel Prostat İlaçları

Dapoksetin Eczane Fiyatı

Dapoksetin ilacının etkisi kadar fiyatı da önemli bir husustur. Ayrıca Dapoksetin Eczane Fiyatı da en fazla sorulan sorular arasında yer almaktadır. Eczanelerdeki fiyatı 315.38 TL olan Dapoksetin, yüksek bir meblağa sahip olan bir ilaç olarak gelebilmektedir. Bununla beraber söz konusu rakamı ödeyerek Dapoksetin etkisi olan erken boşalma ve iktidarsızlık çözümüne erişmek de genel olarak mutlak olacaktır.

Dapoksetin ilacını eczaneler dışından temin etmek pek de olası bir durum değildir. Ayrıca tedarik edilmesi mümkün olsa dahi bu ilaçların orijinal olduğundan şüphe duyulmalıdır. Ancak bu Dapoksetin ilacına dair fiyatlandırmalar da bu şekilde gelişecektir. Bununla beraber ücreti dahilinde Dapoksetin ilacına ulaşmak mümkün olacaktır.

Yazımızın sonuna gelmeden Dapoksetin Yan Etkileri ile alakalı sıkça sorulan sorulara alt kısımda yanıt verilmiştir. Sizin de bu konu ile alakalı sormak istedikleriniz varsa yorum kısmında sormayı unutmayınız.

Dapoksetin Reçetesiz Satılır Mı? ile ilgili bilgilendirici video bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için izlemek isterseniz hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Diğer genel sağlık ile alakalı içeriklerimize alt kısımdan erişebilirsiniz. Sağlıklı bireyler olarak kalın.

Bunun yanında ana sayfamızdaki diğer yazılar için sagliklibireyler.com adresine tıklayabilirsiniz.

Son olarak Dapoksetin Reçetesiz Satılır Mı? yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Doç. Dr. Gencay Kaya

Doç. Dr. Gencay Kaya

Genel Sağlık kategorisinde uzmanlaşmış ve 15 yılı aşkın süredir doktorluk yapan birisidir. Ankara TIP mezunu ve de Doçent mertebesinde olan hocamız, Dahiliye doktorudur. İç hastalıkların yanı sıra ortopedi, kulak-burun-boğaz, göz hastalıkları gibi konularda da bilgi sahibidir.
Yorum yapın