Ana Sayfa - Kullananlar - Cleocin Vajinal Krem Kullananlar – Kullanırken İlişki Yaşanır Mı?

Cleocin Vajinal Krem Kullananlar – Kullanırken İlişki Yaşanır Mı?

Cleocin vajinal krem kullananlar genel itibarıyla bu ilaçtan memnun kalacaktır. Ancak bu vajinal kremin etkileri de kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Kullanıcıların yorumları da bu yönde farklı olacaktır. Ayrıca her biri olumlu bir tesir görecek ve Cleocin ilacından fazlasıyla memnun olacaktır. Bunun yanında diğer ilaçları kullananlar tarafından yapılan yorumları merak ediyorsanız, bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Cleocin Vajinal Krem Ne İşe Yarar?

Doğru ve düzenli kullanmak suretiyle Cleocin vajinal krem sorunsuz bir fayda sağlaması için kullanılmaktadır. Ayrıca muadillerine kıyasla en uygun biçimde yer almaya devam etmektedir.

Bunun dışında vajinal sorunlar sebebiyle gebe olmayan ve gebeliği ikinci ya da üçüncü aşamasına geçemeyen kadınlar için de kullanılmaktadır.

Cleocin Vajinal Krem Nasıl Kullanılır?

Cleocin vajinal krem nasıl kullanılır, 7 günle sınırlı olacaktır. Ayrıca kremin bu süre boyunca yatmadan hemen önce vajinaya uygulanması gerekecektir. Ancak Cleocin kremi kullanmaya başlamadan önce mutlaka doktor tavsiyeleri üzerinde durmak önemlidir. En uygun ve yararlı biçimde kullanım desteği doktorlar tarafından sağlanacaktır.

Cleocin, kullanım amacı vajinada meydana gelen rahatsızlıkların giderilmesine yöneliktir. Ayrıca reçeteli olarak kullanımı da söz konusudur. Ancak Cleocin vajina kreminin gece yatmadan önce uygulanması önerilen konular arasındadır. Her bir uygulamada yaklaşık olarak 5 gramlık bir krem kullanmak önemlidir.

Cleocin Krem Yan Etkileri

Her kremde olabileceği gibi bu kremin de bazı yan etkileri bulunmaktadır. Ancak merak etmeyin bu etkileri yaşayan insan sayısı azınlıktadır. Alttaki durumları yaşadığınızı düşünüyorsanız doktorunuza bildirmenizi öneriyoruz

 • Baş ağrısı
 • Sersem gibi hissetme
 • Yoğun baş dönmesi
 • Karın ağrısı sorunu
 • Ağız kokusu
 • Mide bulantısı ve ishal

Cleocin Vajinal Krem Kullananlar

Özellikle Vajinal Krem Kullananlar bu kremden memnun olduğunu belirtmişlerdir. Öyle etkilidir ki sağlık açısından ünlenmiştir. Özellikle diz ağrılarına çok iyi gelen bir doğal çözüm yoludur. Hamilelik sorunlarına iyi geldiğini kanıtlayacak Cleocin Vajinal Krem Kullananlar yorumları oldukça fazla sayıdadır. Çeşitli sosyal mecralardan topladığımı gerçek kullanıcı yorumları sizlerle:

 • Vajinal sorunlarımı çözen antibiyotikli kremdir.
 • Fiyat performans ürünüdür. Oldukça etkili
 • Hayatımda daha az işe yarayan bir ilaç görmedim. Mantara işe yaramıyor.

Cleocin Vajinal Krem Mantara İyi Gelir Mi?

Cleocin Vajinal Krem Mantara İyi Gelir Mi
Cleocin Vajinal Krem Mantara İyi Gelir Mi

Özellikle Cleocin vajinal krem mantara iyi gelir mi sorusunun yanıtı genel olarak olumsuz yöndedir. Ayrıca Cleocin kremi vajina bölgesindeki iltihapları ve enfeksiyonları ortadan kaldırmada etkili olsa da mantar için aynı faydayı vermemektedir. Vajina bölgesinde oluşan mantarları gidermede daha etkili olan ilaçlara yönelmek gerekir. Bununla beraber doktorların tavsiyesi olmadan bu tip mantar sorunları için Cleocin kullanımı uygun olmayacaktır.

Cleocin Vajinal Krem Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Cleocin vajinal krem kullanırken dikkat etmeniz gerekenler hususunda titiz bir tutum takınmakta fayda vardır. Ayrıca Cleocin vajinal kremin tamamen etkili olması ve herhangi bir yan etki göstermemesi adına bu yolları dikkate almak önemlidir. Kadınların Cleocin vajinal krem odaklı olarak bu hususu göz ardı etmemeleri de son derecede dikkate alınacak bir husus olacaktır.

 • Mantar tedavisi için uygun değildir.
 • Vajinaya uygulandıktan sonra ilişki söz konusu olmamalıdır.
 • Düzenli kullanımı önemlidir.
 • Cleocin ilaç aplikatörü tekrar tekrar kullanılmamalıdır.
 • 12 yaşından küçükler, hamileler ve emziren kadınlar için uygun olmayacaktır.

Cleocin Vajinal Krem Kaç Gün Kullanılmalı?

Cleocin vajinal krem kaç gün kullanılmalı? herkesin merak ettiği sorular arasındadır. Ayrıca bu kremin günde bir kez olmak kaydıyla kullanmak önemlidir. Kullanım esnasında Cleocin vajinal krem kutusunda olan aplikatörlerin tamamını doldurarak bu sürece başlamak gerekecektir. Ayrıca her bir uygulama esnasında da 5 gram krem kullanılmalıdır.

Cleocin Vajinal Krem Hamilelikte Nasıl Kullanılır?

Cleocin vajinal krem hamilelikte nasıl kullanılır da yaygın olarak sorulan sorular arasındadır. Bununla beraber Cleocin vajinal kremin hamilelik döneminde olan kadınlar için kullanımı son derecede riskli bir haldedir. Ayrıca erken hamilelik döneminde olan kadınlar için asla önerilmeyen bir yapıdadır. Ancak gebelik döneminin 3. Trimester döneminde olan kadınlar için kullanıma uygundur. Aynı şekilde emzirme döneminde olan kadınlar için de uygun olmayacaktır.

Cleocin Vajinal Krem Kullanırken İlişkiye Girilir Mi?

Cleocin vajinal krem kullanırken ilişkiye girilir mi, genel itibarıyla olumsuz yanıt alacaktır. Ayrıca tüm vajinal enfeksiyonlarda olduğu gibi Cleocin vajinal krem kullanımı esnasında da cinsel ilişki durumu söz konusu olmayacaktır. Cleocin ile tedavi sürecinin devam ettiği evrede ilişkiden uzak kalmak son derecede önemli olacaktır. Ayrıca Cleocin kremin içeriği kondomun yırtılmasına ve aşınmasına neden olacaktır. Bununla beraber enfeksiyon riski erkekler için de ortaya çıkan bir durum olacaktır. Ayrıca beraberinde gebelik riskini de getirecektir.

Ayrıca Cleocin Vajinal Krem Kullananlar yazımızı sonlandırırken bu konuda en sık sorulan bazı sorulara yer vermek istiyoruz:

Son olarak yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Cleocin vajinal krem kullanırken ilişki ile alakalı bilgilendirici bir video ile daha fazla bilgiye erişebilirsiniz:

YouTube video

Bunun yanında ana sayfamızdaki diğer yazılar için sagliklibireyler.com adresine tıklayabilirsiniz.

Diğer kullananlar yorumları ile alakalı içeriklerimize alt kısımdan erişebilirsiniz. Sağlıklı bireyler olarak kalın.

Dr. Kumru Demir

Dr. Kumru Demir

Çeşitli ilaçlar ve tedavi yöntemlerini kullananlar ve yorumları konusunda oldukça başarılı analizler yapan hocamız Kumru Demir, GATA Tıp mezunudur. 3.8 ortalama ile mezun olmuş çok başarılı bir doktordur. Sektörde uzun yıllar boyunca çalışmış, hemen hemen her ilacı bilen ve kullanan yorumlarını önemseyen biridir.
Yorum yapın