Ana Sayfa - Genel Sağlık - Tuzlu Su Esra Ezmeci – Nasıl Yapılır?

Tuzlu Su Esra Ezmeci – Nasıl Yapılır?

Tuzlu Su Esra Ezmeci yazımız ile karşınızdayız. Televizyon programlarında gündemin nabzını tutan isimlerden biri olan Esra Ezmeci, ilişkilere yönelik önemli tavsiyelerde bulunmaya devam ediyor. Hem dişil enerjinin yükselmesini sağlayan hem de bitmek üzere olan evliliklerin toparlanmasını mümkün kılan Esra Ezmeci pek çok kişi tarafından sevilerek takip ediliyor. Tuzlu su Esra Ezmeci tekniklerinden biridir. Yazımız içerisinde sizlere bunun nasıl yapıldığından bahsedeceğiz. Bu tarz etkili ve ilgi çekici yazılarımız genel sağlık kategorisi altında değerlendirilmektedir. Bağlantıya tıklayıp devamına erişebilirsiniz.

Esra Ezmeci Tuzlu Su Tarifi

Esra Ezmeci Tuzlu Su Tarifi
Esra Ezmeci Tuzlu Su Tarifi

Bu teknik sayesinde hem kadınlarda hem de erkeklerde ilişkiye bakış açısı değişiklik gösteriyor. Tuzlu su tekniği erkeklerin kadınlara olan ilgisini arttırmaya da yardımcı oluyor. Bu nedenle evli ya da sevgililer arasında çok sık tercih ediliyor. Psikolog Esra Ezmeci, popülaritesini giderek arttırmaya devam ederken birçok ilişki de dönüşü olmadığı düşünülen seviyelerden geri dönmeyi başarıyor. Bunun için banyodan sonra haftada 1 kere 1 litre suya 2 kaşık tuz karışımını sağ taraftan başlayarak vücudunuzun her tarafına sürmeniz gerekiyor. Bununla birlikte 1 gece boyunca durulanmadan bu şekilde kalmanız gerekir. Böylece Esra Ezmeci Tuzlu Su Tarifi bu şekilde yapılmaktadır.

Tuzlu Su Esra Ezmeci Yorumlar

Tuzlu su tekniğini yapmadan önce insanlar daha önce bunu denemiş insanların yorumlarını oldukça merak etmektedir. Çünkü gerçekten işe yarayan bir şey ise kendileri de bu tekniği uygulayacaktır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Esnerken Boğazın Ağrıması yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Tuzlu Su Esra Ezmeci Yorumlar şu şekildedir:

  • İşe yarayacağını iş düşünmemiştim. Fakat gerçekten çok etkisi oldu.
  • Kocamla ayrılacaktım, fakat bu tekniği denedikten sonra aramız düzeldi. Şuan da gayet mutluyum.
  • Tamamen pozitif bir insan oldum. İnternette yazanlar doğru.

Esra Ezmeci Tuzlu Su Tarifi Ne İşe Yarar?

Bilindiği üzere vücudun ¼’ü sudan ibarettir. Bu nedenle suyun insan sağlığı, insan psikolojisi ve diğer konularda pek çok etkisi bulunur. Bu minvalde Esra Ezmeci tuzlu su tarifi ne işe yarar sorusu pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Tuzlu su, başarılı Psikolog Esra Ezmeci’ye göre doğal antidepresan görevi görüyor. Haftanın belirli vakitlerinde tuzlu su ritüelini gerçekleştirmek aşağıdaki gelişmeleri sağlıyor:

  • Tuzlu su ritüeli, serotonin hormonunun yükselmesini sağlar.
  • Tuzlu su ritüeli, özgüveni ve kişisel gelişimi pozitif etkiler.
  • Tuzlu su ritüeli, yaşam enerjisini arttırır.

Esra Ezmeci Tuzlu Su Nasıl Yapılır Video

Esra Ezmeci tarafından geliştirilmiş yeni teknik sayesinde mental rahatlığa ulaşmak mümkündür. Bu minvalde Esra Ezmeci tuzlu su nasıl yapılır video paylaşımlarıyla detaylı bilgiler paylaşmaya devam etmektedir. Tuzlu su ritüelini uygulamak isteyen kişilerin yapması gerekenler oldukça basittir. İlk işlem banyo yapmak ve tamamen temizlenmektir. Banyonun ardından 1 litre suya 3 yemek kaşığı kadar tuz karıştırarak kullanılacak olan karışım hazırlanır.

Bu karışımı vücudun sağından soluna olacak şekilde döktükten sonra ovalamak suretiyle işlem tamamlanır. Tuzlu su ritüeli sayesinde pek çok kişinin hem fiziksel hem de ruhsal açıdan rahatladığı bilinmektedir. Bu işlemlerin vücuda hiçbir zararı olmadığı bilinse de haftada en fazla üç kez uygulanmalıdır.

YouTube video

Banyodan Sonra Tuzlu Su Dökmek Günah mı?

Tuzlu su işlemlerini uygulamak pek çok kişi için aynı zamanda soru işaretleri de barındırıyor. Yapılan bazı açıklamalar akıllara banyodan sonra tuzlu su dökmek günah mı sorusunu getiriyor. Haftada yalnızca birkaç kez tuzlu su işlemi uygulamak pek çok açıdan faydalıdır. Aynı zamanda yapılan açıklamalara göre mekruh ya da günah olduğu da düşünülmemektedir.

Banyonun ardından takribi 1 litre suya 3 yemek kaşığı tuz dökmek ve bu karışım ile tüm vücudu yıkamak negatif enerjilerden kurtulmayı sağlar. Bu işlemin bir diğer etkisi ise vücudun dinlenmesini sağlamasıdır. Yoğun geçen bir haftanın ardından bu işlemi yapan kişiler memnun ayrılır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Beyaz Sirke Kullananların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Vücuda Tuzlu Su Dökmek

Vücudu tuzlu su ile yıkamak pek çok kişi için yeni ve anlaşılmaz gelebilir. Fakat vücuda tuzlu su dökmek çoğu zaman yaşanan stresin, kaygıların ve psikolojik problemlerin en önemli çözümüdür. Psikolojide adeta bir çığır açmış olan Esra Ezmeci tarafından geliştirilen bu teknik kısa sürede popüler hale gelmiştir. Vücuda dökülen tuzlu su ile dişil enerjinin dahi yükselebildiği kanıtlanmıştır.

Dolayısıyla mutsuz giden evlilikler için kesin çözüm haline gelen tuzlu su işlemi çok sık tercih edilir. 1 litre suya 3 yemek kaşığı tuz karıştırmak ve bu karışım ile vücudu yıkamak yalnızca birkaç dakika alacaktır. Fakat getirileri uzun süreler boyunca hem psikolojik hem de fiziksel olarak devam edecektir.

Tuzlu Su Esra Ezmeci ile ilgili videoyu izlemek isterseniz hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Diğer genel sağlık ile alakalı içeriklerimize alt kısımdan erişebilirsiniz. Sağlıklı bireyler olarak kalın.

Bunun yanında ana sayfamızdaki diğer yazılar için sagliklibireyler.com adresine tıklayabilirsiniz.

Son olarak Tuzlu Su Esra Ezmeci yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Doç. Dr. Gencay Kaya

Doç. Dr. Gencay Kaya

Genel Sağlık kategorisinde uzmanlaşmış ve 15 yılı aşkın süredir doktorluk yapan birisidir. Ankara TIP mezunu ve de Doçent mertebesinde olan hocamız, Dahiliye doktorudur. İç hastalıkların yanı sıra ortopedi, kulak-burun-boğaz, göz hastalıkları gibi konularda da bilgi sahibidir.
Yorum yapın