Kavitasyon yaptıranların yorumları 2020

Kavitasyon yaptıranların yorumları 2020

İsrailli bilim adamları tarafından geliştirilen bir yöntemle zayıflama teknolojisinde çığır açan ve oldukça zahmetli, incelme yöntemi olan liposuction artık tarihe karışacak. Hiç diyet ve egzersiz yapmadan hatta ilaç kullanmadan bir saatte fazla yağ ve kiloları yakarak yok ediyor. İlk kez domuzlar üzerinde denenen ultrason ile zayıflama yani Kavitasyon yöntemi olumlu sonuçlar vermiştir.

Kavitasyon nedir?

Bölgesel incelmenin son trendi olan Kavitasyon, vücuttaki yağları yakmak için yüksek oranda ultrason dalgaları kullanıyor. Dalgalar sayesinde eriyen yağ vücut tarafından emilip yakılarak yok ediliyor. Verdiği ısı enerjisi sayesinde hücre içindeki yağlar hücrenin dışına çıkarak buradan da boşaltım sistemi vasıtasıyla idrarla dışarı atılıyor.

Vücuttaki yağ, vücudun kendisi tarafında atılmakta ve akyuvarlarla metabolizmanın kalıntılarını yok edeceği için tedavi uygulandığında hiçbir diyete gerek yoktur.

Kavitasyon zararları var mı?

Yapılan araştırmalarda Kavitasyon yöntemi, yağ hücrelerini seçerek yaktığı için adale, kemik, sinir gibi dokulara hiçbir zarar vermemektedir.

Kavitasyon acıtır mı?

Tedavinin acısız olması ve 1 saat gibi çok kısa bir sürede yapılması bu yöntemin en önemli özelliğidir.

Kavitasyon yorumları 2020

Mehmet Bey: Toplam üç seans bu yöntemi uyguladım ve aldığım sonuçlar gerçekten beni çok mutlu etti. Diyet ve egzersiz yapmama rağmen kilo veremiyordum ama Kavitasyon yöntemi sayesinde bir aylık sürede toplam dokuz kiloya yakın verdim. Teşekkürler

Nurdan Hanım: Bölgesel olarak yağlanma problemim vardı. Özellikle basenlerim çok geniş olduğu için pantolon giyerken çok kötü hissediyordum. Basenlerime yaptırdığım yarım saatlik tedavi sayesinde bölgesel olarak o bölge gittikçe incelmeye başladı. Sabırsızlıkla tam sonucu bekliyorum.

Elmas Hanım: Kavitasyon yöntemini internette çok araştırdım ve çeşitli forumlarda zararları olduğunu okudum ama doktorum sayesinde aslında bunların gerçeği yansıtmadığını fark ettim. Gerçekleştirdiğim bir seanslık tedavi bugüne kadar vermiş olduğum en isabetli karar oldu.

Alev Hanım: Çevremde kavitasyon hakkında çok yanlış bilgilendirildim. Gerçekleştirdiğim tedavi öncesinde ya da sonrasında herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bazı forumlarda idrarda yanma şikayeti olduğunu okudum ama ben Allah’tan böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım.

Sağlıklı Bireyler yayın hayatına Ocak 2019 tarihinde başlamıştır. Kurulduğu tarihten itibaren takipçilerine güvenilir ve anlaşılabilir bilgi sunmayı hedeflemektedir. Sahip olduğu uzman kadrosuyla güzellik, sağlık ve diyet konularında faydalı içerikler sunmaktadır.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.