Tanıtım Yazısı

  1. Sitemizde tanıtım yazısı ücreti 50 TL‘dir. Yazının reklam veren tarafından hazırlanıp iletilmesi gerekmektedir.
  2. Yayınlanan tanıtım yazısı hiçbir şekilde sitemizden silinmez.
  3. Hazırlanan tanıtım yazılarında “Öneriyorum, tavsiye ediyorum” gibi Sağlıklı Bireyler sitesi yazar hitabetini içeren ifadeler bulunmamalıdır. Metin yalnızca yükseliş hedeflenen anahtar kelimeler üzerine hazırlanmamalı; kullanıcı odaklı, organik ve anlam bütünlüğüne sahip şekilde yazılmalıdır. Site yazarları imla hatalarını düzeltmek ve anlatım bozukluklarını gidermek için metin üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  4. Hazırlanan tanıtım yazısı minumum 200 kelime olmalıdır. Üst sınır bulunmamaktadır.
  5. Tanıtım yazılarından en fazla 3 adet link çıkışı yapılabilir. Yazı yayına alındıktan sonra teknik hatalar haricinde düzenleme veya değiştirilme yapılamaz.
  6. Reklam görselleri ve ilgili tüm materyaller (jpg, gif, png, swf vb.) Sağlıklı Bireyler sitesinin kendi sunucusunda barındırılır.
  7. Sağlıklı Bireyler sayfası ticari faaliyetlerde bulunan, gelir elde etme odaklı bir site değildir. Temel amacı halkı bilgilendirmek olan Sağlıklı Bireyler’in reklam karşılığı aldığı ücretler web sitesinin yayın kalitesinin arttırılması ile ilgili giderleri karşılamak üzere kullanılır ve bağış kapsamında değerlendirilir.
  8. Bahis, kumar, alkol, yetişkinlere özel içerikli ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı sitelerle reklam çalışması yapılmamaktadır.

İletişim için: admin@sagliklibireyler.com