Micro White Diş Beyazlatma Jeli (Macunu)

Micro White Diş Beyazlatma Jeli (Macunu)

Micro White Diş Beyazlatma Jeli nedir?

Mikro Beyaz Diş Beyazlatma Jeli, uzmanlar tarafından onaylanmış ve diş hekimleri tarafından önerilen doğal ve etkili bir üründür. Antibakteriyel özelliği ile ağızdaki bakterileri öldüren ve size sağlıklı bir ağız yapısı veren mikro beyaz jel, organik ve kokusuyla çok tercih edilir.

Micro White Diş Beyazlatma Jeli Ne Yapar?

Micro White Diş Beyazlatma Jeli dişlerinizi beyazlatır. Diş beyazlatma etkisi çok güçlü bir jeldir. Uygulamadan birkaç dakika sonra dişlerinizin beyazlığını fark edeceksiniz. Beyaz, Türkiye’de bakteri mikro MS’i öldüren ilk üründür. Uzmanlar tarafından özel olarak üretilen jel, anti-bakteriyeldir ve ağızdaki bakterileri yok eder. Micro White diş minesini korur. Doğal bir ürün olduğu için mideye zarar vermez, ağız ve dişleri korur. Gün boyunca yediğimiz ve içtiğimiz şeyler dişlerimizde lekeler oluşturur. Micro White sayesinde, bu lekelerden kurtulabilir ve dişlerinizin beyazlığını geri kazanabilirsiniz. Dişlerinizdeki pigmentasyonu açar ve size parlak bir gülümseme verir. Bu şekilde gülüşünüz artar, özgüveniniz artar.

Micro White Diş Beyazlatıcı Jelin Faydaları

  • Dişlerinizi beyazlatır.
  • Sararma ve lekeleri giderir.
  • Dişlere ve diş etlerine zarar vermeden onları korur.
  • Ağızdaki bakterileri öldürür.
  • Sağlıklı bir ağız sağlar.

Micro White Diş Beyazlatma Jeli Nasıl Kullanılır?

Micro White Diş Beyazlatma Jeli düzenli kullanıldığında etkili beyazlık sağlar. Günde 2 kez kullanmak yeterlidir. Diş kremini dişlerinizin üzerine koyun. Etkili olması için 30 saniye bekletin. 5 dakikaya kadar bekleyebilirsiniz. Ağzınızı su ile durulayın. Sadece o. Gördüğünüz gibi, çok basit bir işlemle beyaz dişlere sahip olmak çok kolaydır.

Micro White Diş Beyazlatma Jeli içeriği nedir, zararlı mıdır?

Micro White Diş Beyazlatma Jeli doğal bileşenler içerir. Yani zararı yok. Aksine, diş minesini güçlendirir, dişleri aydınlatır ve güçlü ve sağlıklı bir ağız yapısına sahip olmanızı sağlar.

Micro White Diş Beyazlatma Jeli’nin herhangi bir yan etkisi var mı?

Oldukça etkili bir ürün olan Mikro Beyaz Diş Beyazlatma Jeli tamamen organiktir. Diş minesine hiçbir zararı yoktur. Ağız sağlığınızı korumak için üretilen tüm testleri geçti. Hiçbir yan etki görülmedi.

Micro White Diş Beyazlatıcı Jeli Kim Kullanamaz?

Mikro Beyaz Diş Beyazlatma Jeli’nin zararı yoktur. Herkes, erkekler, gençler ve yaşlılar kullanabilir. Diş üzerine uygulanan bir üründür. Yani zararı yok.

Micro White Diş Beyazlatma Jeli Fiyatı Nedir?

Mikro Beyaz Diş Beyazlatma Jeli resmi satış sitesinde 59 TL’ye satılmaktadır. Bu fiyat, bu kadar büyük ölçekli ve etkili bir ürün için çok iyi bir fiyattır. İnsanların herhangi bir bütçeden kolayca satın alabileceği bir üründür.

Micro White Diş Macunu Yorumlar

Merve / Mardin

Ben 19 yaşındayım . Sigara içtiğim için şimdi dişlerim kahverengiye dönmüştü. Yaşımdan dolayı kendimi çok kötü hissetmeye başladım. Sonra harici beyazlatma kalemlerini gördüm, ancak fiyatlar çok yüksekti. İnternette daha uygun olanları aradım ve mikro beyaz gördüm. Fiyatı çok uygun olduğu için satın aldım ve dişlerimi gerçekten lekelemeye çalıştım.

Aşk / Bartın

Her zaman internetten bir şey satın almaktan korkan bir insan oldum. Her zaman başıma kötü şeyler geleceğini düşündüm. Micro White’ı gördükten sonra, internetten alamamak için çok şey aradım ama bulamadım. Ben sipariş vardı, ama asla beklediğim oldu. 2 gün içinde aldım ve hiç problem yaşamadım. Ürün söylendiği gibi çok etkilidir.

Sedat / Malatya

Diş Beyazlatma’ya her zaman önem verdim. Özel diş hekimlerine gidiyordum ve bunu yapıyordum. Ama hiç bu kadar çok para ödemem gerekiyordu. Aynı etkiyi evde 5 dakikadan daha kısa sürede elde etmek mümkün oldu. Hem pratik hem de uygun fiyatlı.

Kenan / Muğla

Satın aldım, çok memnun kaldım. Gülüşlerimin arttığını hemen fark ettim.

Micro White Diş Beyazlatma Jeli Şikayetleri

Mikro Beyaz Diş Beyazlatma Jeli hakkında çok fazla şikayet yoktur. Yorumlarda kötü deneyime sahip olan birkaç müşterinin de bunu deneyimlemesinin nedeni, ürünü orijinal satış sitelerinden satın alamamalarıdır. Ürünün kargo ile ilgili veya orijinal olmadığına dair şikayetler, ürünle değil siteyle ilgilidir.

Yakında, bu tür problemlerden kaçınmak için ne yapmanız gerektiğini söyleyeceğim. Ama en önemlisi, ürünü Mikro Beyaz Diş Beyazlatma Jeli orijinal satış sitesinden satın almak için aşağıdaki bağlantıyı bırakacağım.

Sağlıklı Bireyler yayın hayatına Ocak 2019 tarihinde başlamıştır. Kurulduğu tarihten itibaren takipçilerine güvenilir ve anlaşılabilir bilgi sunmayı hedeflemektedir. Sahip olduğu uzman kadrosuyla güzellik, sağlık ve diyet konularında faydalı içerikler sunmaktadır.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.