Kavitasyon Yaptıranların Şikayetleri / Yorumları 2020

Kavitasyon Yaptıranların Şikayetleri / Yorumları 2020

Kavitasyon işlemi özellikle hızlı zayıflamak isteyen bayanların son senelerde sıkça tercih ettiği yöntemlerden biri olmuştur. Fakat henüz çok yeni olan bu zayıflama yöntemi hakkında bilimsel araştırmalar ve etkileri araştırılmaya devam etmektedir. Bu sebepten ötürü kavitasyon yaptıran veya yaptırmak isteyen kişilerin aklında sürekli “Kavitasyon nedir?” “Kavitasyon nasıl önlenir?” “Kavitasyon zayıflatır mı?” gibi sorular gelmektedir, bu soruların maalesef net bir cevabı yoktur, çünkü kişiden kişiye sonuçlar oldukça değişkenlik göstermektedir.

Bu yazımızda kavitasyon yaptıranların yorumlarını sizinle paylaşmıştık. Dilerseniz makalemize göz atarak sadece şikayetleri değil kavitasyondan memnun kalan kişilerin yorumlarını da okuyabilirsiniz. Bu yazımıda ise işlemi yaptırıp memnun kalmayan kişilerin yaptığı yorumları sizler için derledik. Tüm yorumları okuyup, iyice araştırdıktan sonra kararınızı kendiniz verebilirsiniz. Herkese sağlıklı günler dileriz.

Kavitasyon Yaptıranların Şikayetleri

Yeşim Hanım
Bu iş tamamen bir pazarlama ürünü, siz o kiloları bir anda almadınız ki 3-4 seansa girip veresiniz, tamamen saçmalık.

Dilek Hanım
Arkadaşlar ben 4-5 seans gittim, ilk başlarda faydasını gördüm ama sonradan çok fazla bir işe yaramadığını fark ettim, bu iş spor olmadan olmuyor.

Mehmet Bey
Arkadaşlar ben 5 senedir spor eğitmenliği yapıyorum, zayıflamak için temel iki şey var, az kalori almak ve spor yapmak. Diğer internetten okuduğunuz tüm yöntemler sadece para ve zaman kaybı.

Nalan Hanım
Bölgesel olarak zayıflamak için iki seans yaptırdım, sadece 1 cm falan inceldim, onu da sonradan geri aldım, hiçbir etkisi yok maalesef.

Serkan Bey
Yaklaşık 30 kiloya yakın zayıfladım fakat göbek bölgemdeki yağlar bir türlü gitmedi. Ben de son çare olarak kavitasyon yaptırmaya karar verdim. Bana 5 seansta sarkmaların tamamen gideceği söylenmişti ama gözle görülür hiçbir etkisi olmadı. Yaptırmadan önce muhakkak iki kere düşünün.

Sağlıklı Bireyler yayın hayatına Ocak 2019 tarihinde başlamıştır. Kurulduğu tarihten itibaren takipçilerine güvenilir ve anlaşılabilir bilgi sunmayı hedeflemektedir. Sahip olduğu uzman kadrosuyla güzellik, sağlık ve diyet konularında faydalı içerikler sunmaktadır.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.