Elma Sirkesi ile Zayıflayanlar

Elma Sirkesi ile Zayıflayanlar

Son günlerde elma sirkesi ile zayıflayanların yorumlarını internette ve sosyal medyada sıkça görür olduk. Peki gerçekten elma sirkesi zayıflatır mı? Bu sorunun cevabını araştırdık ve sizlerden gelen yorumları hiç ellemeden bu yazımızda paylaşıyoruz. İşte elma sirkesiyle zayıflayanların yorumları:

(Sizinde başınızdan geçen bir hikayeniz varsa yorum olarak yazmayı unutmayın!)

Gülhan Hanım
Ben hamileliğimin 7.ayından sonra içmeye başladım ve doğumumdan sonra emzirme döneminde de dikkatli şekilde tüketmeye devam ediyorum. Gerçekten çok faydasını gördüm.

Aslıhan Hanım
Elma sirkesinin bu kadar hızlı zayıflatacağı gerçekten aklıma gelmezdi. Ramazan nedeniyle 4 gündür kullanmaya başlamama rağmen 1.5 kilo verdiğimi görüyorum. HA-Rİ-KA!

Nüpelda Hanım
Dizimden sakatlık geçirdiğim için spor yapmaya uzun bir süre ara vermiştim. Bu süreçte vücudum hem yağlandı hem istenmeyen bir sürü kilo aldım. Elma sirkesi ile zayıflayanların yorumlarını okuyunca bende içmeye başladım. Sporla birlikte bu sefer kilo vereceğime inanıyorum.

Duygu Hanım
Tiroid hastası olduğum için çok kolay kilo alıyorum ve aldığım kilolar maalesef kalıcı oluyor. Ben de doktoruma danıştım ve elma sirkesi kullanmaya başladım. Umarım bir faydasını görürüm. Neyse ki zararı olmayacağına eminim.

Tuğba Hanım
Doğumdan sonra aldığım kilolar ile başım dertteydi. Sağlıklı Bireyler sitesindeki Elma sirkesi zayıflatır mı makalesini okudum ve kullanmaya başladım. Toplamda dört ay içerisinde 18 kilo verdim. Teşekkür ederim.

Gülşah Hanım
Ben kilo veremeyen birisi olarak elma sirkesi içmeye başladığımdan beri yağlarımın eriğini görmekteyim. Fakat metabolizma hızının kalıcı olarak hızlanabilmesi için gün boyunca bol su içmekte şart. Günde en az 3-4 litre su içmeyi unutmayın!

Şükran Hanım
Ramazan ayının gelmesiyle birlikte bu sefer kesin kararlıyım elma sirkesi içerek zayıflayacağım!

Sağlıklı Bireyler yayın hayatına Ocak 2019 tarihinde başlamıştır. Kurulduğu tarihten itibaren takipçilerine güvenilir ve anlaşılabilir bilgi sunmayı hedeflemektedir. Sahip olduğu uzman kadrosuyla güzellik, sağlık ve diyet konularında faydalı içerikler sunmaktadır.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.